Turkuaz ve kremin muhteşem uyumu ilham veren mutfaklar

Tomris Güzelyurt 20 Haziran 2017

Turkuaz ve kremin muhteşem uyumu ile ilham veren mutfaklar

İstanbul, Haziran 2017 – Farklı renklerin uyumlu birliktelikleri bu sezon yaşamın her alanında dikkat çekiyor. Mutfakların A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını bir arada sunan Crate and Barrel’da, turkuaz ve krem birlikteliği modern konfor içinde yemek hazırlamayı mümkün kılıyor.

Mutfakların dekorasyonunu tamamlayan şık ve kullanışlı alternatifleri bir arada sunan Crate and Barrel’ın Turkuaz ve Beyaz Serisi yılın renklerini evlerinize taşıyor. Üç farklı boy alternatifi ile sunulan iki renkli kavanozlar, un, çay, kahve veya şeker saklamak için ideal seçenekler olurken tezgahınızda bu uyumu, serinin kaşıklığı tamamlıyor.

Yemek yapımı aşamasında ise Le Creuset Krem Serisi en büyük yardımcınız oluyor. Le Creuset’nin Signature serisinde yer alan Kare Izgara Tava, Yuvarlak Tencere ve Yayvan Gurme Tenceresi, krem renkleriyle mutfaklarınızdaki uyumu yakalarken, teknik özellikleri ile de mutfakta hayat kurtarıyor.

Crate and Barrel’ın turkuaz ve kremin uyumunu yansıtan tasarımları, sizleri Akasya, Zorlu Center, Ankara Next Level AVM, Bodrum Midtown AVM, Bodrum Yalıkavak mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.