NUXE Sun Vücut Spreyi ile yaz ruhu her an yanınızda

Tomris Güzelyurt 30 Haziran 2017

Nuxe SUN serisinin tüm bültenlerini ve görsellerini mailin en altındaki linkten indirebilir, yüksek çözünürlüklü görsellere toplu halde şu adresten de ulaşabilirsiniz: https://we.tl/BPp2JqeNqj

NUXE SUN Vücut Spreyi: Duyuların Zirvesinde

NUXE Sun serisi ile mükemmel güzelliğe uzanan cilt bakım ritüelinin son adımı, NUXE Sun Vücut Spreyi ile tamamlandı. Güneşi anımsatan notalarla yaz mevsimini yılın her anı size taşıyacak olan NUXE Sun Vücut Spreyi, bir parfümden ya da kokuların birlikteliğinden çok daha fazlası, kışkırtıcı bir deneyim!

Yaz ruhunu dört mevsim yanından ayırmak istemeyenler için

Işığa duyarlı olmayan formülüyle NUXE Sun Vücut Spreyi, aynı zamanda sahip olduğu büyüleyici koku piramidiyle de dikkat çekiyor. Tatlı ve acı portakal tonlarıyla içinizi ısıtacak olan formülde, hindistan cevizi ve Tiare çiçeği tonları yumuşak yapılarıyla sizi sarmalıyor, vanilya ve misk notaları ise tropik iklimlere doğru hayali bir yolculuğu fısıldıyor.

Yeni NUXE SUN Vücut Spreyi yılın dört mevsimi güneşin sıcaklığını vücudunuza taşıyor ve yazın o hafiflik hissi, neşesi kışın en soğuk günlerinde bire yanınızdan ayrılmıyor.

Büyüleyici kokusu ile NUXE Sun Vücut Spreyi, güzel bir yaz gününün anısını her daim canlı tutarken, rengarenk şişesi ise gün batımının nefes kesen tonlarını bir araya getiriyor.

Koyu kehribar renginden turuncuya, turuncudan altın rengine geçişlerde mavi tonları ise, güneşin Akdeniz’in kristal sularına doğru batışını zihinlerde canlandırıyor.

Minimal tasarımı, dikey çizgileri ve kullanım kolaylığıyla NUXE Sun Vücut Spreyi ile güneşi bir şişeye sığdırmanın hazzını yaşayın.

Fiyat: 99 TL

NUXE Sun Vücut Spreyi nasıl kullanılır:

Günün bulutlarını dağıtın

NUXE Sun Vücut Spreyi’ni havaya sıkın ve ardından bu koku bulutunun altından geçin. Böylece

NUXE Sun Vücut Spreyi’nin büyüleyici kokusu vücudunuza sinecek.

Daha hafif bir etki için saç fırçanıza NUXE Sun Vücut Spreyi’nden sıkın. Fırçalama esnasında büyüleyici kokusu saçlarınızı saracak.

Güneşli rüyalar için uyumadan önce çarşafınıza ve yastık kılıflarınıza sıkabilirsiniz.

İletişim: gokce@lappartpr.com