Kore’nin doğal kozmetik markası SkinFood

Tomris Güzelyurt 7 Temmuz 2017

Kore’nin doğal kozmetik markası SkinFood

artık n11.com’da

Doğal meyve ve sebzelerden üretilen Kore kozmetik markası SkinFood, e-ticaret platformu n11.com ailesine katıldı.

Hayvanlar üzerinde test edilmeyen, her yaş ve cilt tipine uygun ürünleriyle SkinFood, cezbedici ambalajları, performansına kıyasla görece uygun fiyatlarıyla n11.com’da meraklılarını bekliyor.

Günden güne hayatımıza giren ve sıkı takipçilere sahip Kore kozmetiği, e-ticaret platformu n11.com’la tek tıkla evlere giriyor. Dünya çapında sevilen, doğal meyve ve sebzelerden üretilen marka SkinFood, n11.com Kozmetik kategorisindeki yerini aldı.

Temiz ve doğal içerik vadeden, hayvanlar üzerinde test yapmayan ve özünü sebze, meyvelerden alan SkinFood, şirin ve renkli ambalajlarıyla önce gözü, içeriğiyle ciltleri besliyor. Altın ve havyar özleri içeren sıkılaştırıcı ve kırışıklık önleyici göz kremlerinden propolis esansından hazırlanmış besleyici fondötenlere, bal özünden üretilen patentli anti-aging kremlerden buğday filizi, lahana, kereviz, lahana ve brokoliden oluşan 5 farklı bitki özünden elde edilen makyaj temizleme jeline, renkli makyaj ürünlerinden cilt bakıma kadar birçok farklı ürün e-ticaret platformu n11.com’da hayvan dostu meraklılarını bekliyor.