Karınca Yumurtası Yağı ilen gelen mucize

Tomris Güzelyurt 7 Nisan 2017

Tüy azaltıcı mucize iksir: ‘Karınca Yumurtası Yağı’ ile cilde gelen güzellik …

Karınca Yumurtası Yağı’nı bilimin gücüyle birleştiren Bioder Bio Epilation, yaz aylarına girerken tüy azaltmayı yepyeni bir ürünle kadınların yüzünü güldürüyor.

Pürüzsüz bir cildin sırrı istenmeyen tüylerden kurtulmaktan geçiyor. Geleneksel yöntemlerle bilimin buluştuğu, istenmeyen tüylerden kurtulmanın yanı sıra, tüylerin zayıfladığı ve azaldığı bir cilt, konforun en önemli anahtarı. Eski dönemlerden beri geleneksel yöntem olarak kullanılan Karınca Yumurtası Yağı’nı bilimin gücüyle birleştiren Bioder Bio Epilation, yaz aylarına girerken tüy azaltıcı yepyeni bir ürünle kadınların yüzünü güldürüyor.

Paraben içermeyen ve bitkisel içeriklerle hazır Bioder Bio Epilation Karınca Yumurtası Yağı, iki epilasyon arasında süreyi geciktirirken tüylerin azalmasını ve daha ince çıkmasını sağlıyor. Yüzde 100 gerçek karınca yumurtası yağı ile istenmeyen tüylerden arınan cilt, yumuşak, nemli ve pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor. Geriye sadece bu kabloya yaşamak kalıyor.

Güçlü içeriği ile tüy azaltmada mucize yaratıyor

Bioder Bio Epilation Karıncı Yumurtası Yağı’nda bulunan Herbal Kompleks B Bitkisel Ekstre, bitkisel özlerle birleşerek maksimum etkiyi sağlıyor. İçeriğinde bulunan pamuk yağı cildi yumuşatıyor. Zeytinyağı cildin bakımını üstleniyor ve nemlendiriyor. Şerbetçi otu ise hormonal tüylenmelerin önüne geçiyor. Herbal Kompleks B Bitkisel Ekstre de tüylerin azalmasındaki en önemli kahraman.

Herhangi bir epilasyon yönteminden sonra kullanılan ürün, hassas dahil olmak için tüm cilt tiplerine. Herhangi bir epilasyon yönteminden sonra kullanılan ürün, hassas dahil olmak için tüm cilt tiplerine. Bioder Bio Epilation Karınca Yumurtası Yağı, tüy ve rengi üzerinde ne olursa olsun vücudun yanı sıra yüze de uygulanabiliyor.

Tüyleri yüzde 89 azaltıyor

Bağımsız Alman Dermatest Laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda, karınca yumurtası yağı ekstresi yüzde 89 ‘a varan oranda tüy görünümünde azalma, yüzde 39 tüy uzunluğunda azalma ve 29’ a varan oranda tüy çapında azalma gözlenmiştir.

Bioder Bio Epilation Karınca Yumurtası Yağı’na tüketiiler tüm eczanelerden ulaşılabiliyor.

Bioder Bio Epilation Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı (30 ml): 49 TL.

Biota Laboratuvarları Hakkında:

2002 yılında kurulan Biota Laboratuvarları, sağlık ve güzellik sorunlarına etkin ve uzun vadeli bitkisel çözümler üretiyor. Yenilikçi ürünleriyle sağlık ve güzelliği bir arada sunan Biota, doğanın sınırsız yararını sunduğu farklı bitkileri sentezleyerek en son teknolojiyi bir araya getiriyor. Yıllık 3 milyon Euro AR-GE yatırımı gerçekleştirilen Biota Laboratuvarları fabrikasında Türkiye’nin ilk Sanayi Bakanlığı onaylı AR-GE merkezi ile araştırma-geliştirme faaliyetleri Sürdürülüyor. Biota’nın eczane kanalı markaları;Bioder, Bioxcin, Nutraxin ve Biobaby Türkiye çapında 24.000’den fazla eczanede yer alıyor. Market kanalı markaları; Bioblas ve Restorex ise hipermarketlerden zincir mağazalara ve parfümerilere kadar binlerce noktada satışa sunuluyor. Perakende kanalı markası Biota 59 Elements de, Biota mağazalarında tüketicilerle buluşuyor.

Dünyanın birçok ülkesine gerçekleştirdiği ihracatla dış pazarlarda da başarısını sürdüren Biota, global marka yaratma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Biota ürünleri Güney Amerika’dan Rusya’ya, Suudi Arabistan’dan Avusturalya’ya kadar dünyada 40’ın üzerinde ülkede satışa sunuluyor. ABD pazarında CVS eczane zincirine giren ilk Türk markası olan Biota, ayrıca 2014 yılından bu yana yine ABD’de Wallgreens eczane zincirlerinde de tüketicilerle buluşuyor. Biota, saç bakım ürünü Bioxsine ile ABD’de 2014 yılının en iyi kişisel bakım ürünü seçilmesi ile öne çıkıyor. Biota Laboratuvarları, AR-GE çalışmaları ve araştırmalarıyla her zaman daha iyi, daha farklı ve daha yeni ürünler üretmeyi hedefliyor. http://www.biotalab.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir