Herbalife ile beslen sağlıklı kal…

Tomris Güzelyurt 3 Mayıs 2017

HerbalifeHer şeyden önce sağlık… Sağlıklı olmanın ilk göstergesi ise ideal bir kiloya sahip olmak. Her insan için doğru kiloya ulaşmak için bazı yöntemlere ve ürünlere ihtiyaç vardır. Herbalife, herkesin kendine özel bir beslenme planına sahip olması gerektiğine inanmaktadır.

 Hiçbir beslenme düzeni herkes için aynı olamaz. Bu nedenle herbalife kişiye özel çözümler sunar.

Herbalife kullanıcıları veya herbalife kullanmak isteyenler, herbalife’ ın bir yaşam felsefesi ve saglıklı beslenme duzeni sunduğunu anlasalar her şey anlaşılacaktır. Herbalife, sağlıksız zayıflama hapları ve zayıflama tozları ile zayıflatmak yerine, sağlıklı beslenme felsefesi sunarak ömür boyu sağlıklı kalma ve ömür boyu formda kalmayı garanti altına almaktadır.

En uygun herbalifeHerbalife ın beslenme felsefesine göre; ideal beslenme düşük kalorili olmadır. ( Almanya da 15 yıl boyunca iki maymun üzerinde bir deney yapılmıştır bir tanesine katı ve yüksek kalorili besinler verilmiş, diğerine düşük kalorili sıvı yiyecekler verilmiştir. Yapılan bu deneyde düşük kalorili beslenen maymunun daha geç yaşlandığını, yüksek kalori ve katı ve beslenen maymunun çok erken yaşlandığı kanıtlamışlar.) vitamin mineral su, protein gibi temel gereksinimler içermelidir. Bu tarz bir beslenme kültürünü kolaylaştırmak ve alışkanlık haline getirmek için de bir takım doğal ürünler üretilmiştir.

Kilo alma; yüksek kalorili yiyecekler yiyerek hareketsiz bir ortamda zaman geçirmekten meydana gelmektedir. Herbalife ideal beslenme programları ile kilonuzu ideal hale getirdikten sonra eski beslenme alışkanlığınıza geri dönerseniz tekrar kilo almanız kaçınılmazdır.

O nedenle Herbalife in felsefesi beslenme alıskanlıklarınızı değiştirmektir diyoruz.

İster spor yaparak, ister diyetle kilo vermiş olun. Tekrar eski beslenme alışkanlıklarınıza dönerseniz verdiğiniz kiloları adım adım geri almanız kaçınılmazdır. Kilo verdikten sonra her türlü yiyeceği yiyip kilo almama insan dogasına aykırıdır.

Aslında Kilo verdikten sonra tekrar kilo almamak çok kolaydır. Herbalife ile değiştırdiğmiz beslenme düzenimize devam ederek, sağlıklı beslenerek, en azından gün içerisin de yarım saat egzersiz yaparak ve yeterli su içerek bu mümkün. Bu aşamada da Herbalife ideal kilonuzu korumak için size günde bir öğün shake yemeyi öneriyor.

herbalife ürünleri kilo verme, zayıflama veya kilo alama ürünleri değildir. Herbalife ürünleri sağlıklı ve dengeli beslenme ürünleri olmasında dolayı kilo kontrol gerçekleştirebilen ürünlerdir.

Herbalife Bağımsız üyesi Zeynep İpek; “Herbalife beslenme koçlarınız size uygun beslenme düzenini oluşturmak için size yardımcı olacaktır.” diyor. Herbalife ürünlerine hızlı ve indirimli fiyatlarla ulaşabilmeniz için instagramda https://www.instagram.com/herbalurunleri1/?hl=tr adresini kullanabilir ya da facebook üzerinde https://www.facebook.com/herbalzeynep/ sayfayı ziyaret edebilirisiniz. Bunun dışında tüm ürünlerle ilgili olarak www.herbalurunleri.com web sitesi size hizmet vermeye hazır.

aloevera, besin, beslenme,bitkisel çay, diyet, gıda, herbal, herbaldiyet, herbalife, kalori, mineral, omega3, protein, sağlık, spor, sporcu beslenmesi, vitamin, zayıflama, zeynepipek