DR. JART’IN YENİ ÜRÜNLERİ

Tomris Güzelyurt 13 Nisan 2017

DR. JART’IN YENİ ÜRÜNLERİ GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATIYOR

Sadece Sephora’da!

K-Beauty ABC Kiti

Bu cilt bakım kiti; nemlendirici, birleştirici ve temizleyici unsurlara sahip üç temel Dr. Jart ürününü bir araya getiriyor.

1. Adım: Güne tazeleyici Water Drop Hydrating Moisturiser ile başlayın.

2. Adım: Hepsi bir arada, nemlendirici, ciltteki kusurları hedef alan ve SPF 45 ile cildi koruyan çok fonksiyonlu cilt bakım fondöteni Dr. Jart Premium BB Balm’ı uygulayın.

3. Adım: Ciltteki kusurları ve makyajı ortadan kaldıran canlandırıcı ve nemlendirici Dermaclear Micro Water’la günü güzel bir şekilde bitirin. Hızlı cilt bakımı ve makyaj temizliği için ideal bir üçlü…

Kit şunları içeriyor:
Water Drop – Hydrating Moisturiser (Nemlendirici) (50 ml)

BB Beauty Balm – Multi Action Skincare + Make-Up (Çok amaçlı cilt bakımı + Makyaj) (15 ml)

Dermaclear Micro Water (50 ml)

Fiyatı: 90 TL

Ceramidin Lipair, Onarıcı ve Nemlendirici Dudak Kremi

Seramid ve nemlendirici yağlardan meydana gelen bu dudak balmı, hasar görmüş kuru dudaklara yardımcı olarak dudakları pürüzsüzleştiriyor ve yumuşatıyor. Seramid bazlı formül, babassu, avokado, jojoba, Hindistan cevizi ve nar tohumu gibi nemlendirici yağların yardımıyla dudakların kurumasını önleyen koruyucu bir bariyer oluşturuyor. Dudaklar yumuşak ve pürüzsüz bir hal alıyor. Seramidler dudakların nemlilik oranını korumak için gün boyunca çalışmaya devam ediyor.
Fiyatı: 55 TL

Water Drop Hydrating Moisturiser, Nemlendirici Krem

Nemlendirici formül cildi uzun süre nemli tutuyor ve soluk ciltlere parlaklık kazandırıyor. Bu hafif, dinçleştirici nemlendirici içinde birçok besleyici bileşen barındıran özel mikro damlacık emülsiyon sistemine sahip olma özelliği taşıyor. Yenilikçi formül, uygulandığı an mikro su damlacıklarına dönüşerek cildi anında nemlendiriyor ve cilde ışıltılı bir görünüm katıyor. Bütün cilt çeşitlerine uyumlu ürün, kuru ve hassas ciltleri nemlendiriyor, konsantre antioksidanlar sayesinde yaşlanmanın görünür etkilerini kapatıyor.

Fiyatı: 155 TL

Trans-foam Clay Pink, Pembe Renkli Ton Eşitleyici Nemlendirici

Bu kil maskesi suyla temas ettiğinde köpüklü temizleyiciye dönüşerek ciltteki fazla sebumu ortadan kaldırıyor. Nemlendiğinde köpük halini alan mineral açısından zengin kil, ölü cilt hücrelerini temizleyerek cilt tonunu dengeliyor ve cilt dokusunu dinçleştiriyor. Doğal, ince kil parçacıkları, içinde barındırdığı hidrojenize edilmiş mineral suyu ve diğer doğal bileşenler sayesinde cildi pul pul döküyor ve gözenekleri temizliyor. Ürünün formülünde, cildi nemlendiren ve arındıran lotus çiçeği özütü bulunuyor.

Fiyatı: 46 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir