Anneleri mutlu etmenin yolu

Tomris Güzelyurt 4 Mayıs 2017

Anneleri mutlu etmenin yolu

n11.com’dan geçiyor

Sağlığına ve güzelliğine düşkün hem teknolojik hem bakımlı yeni nesil anneleri mutlu etmenin yolu n11.com’dan geçiyor.Küçük ev aletlerinden son model teknolojik ürünlere, kişisel bakım ürünlerinden giyime kadar birçok ürün en değerli varlığımız annelerimiz için n11.com’da bir araya geliyor.

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, toplamakla bitmeyen dağınıklıkla yılmadan mücadele eden, sonu gelmeyen bez değiştirme seanslarına tahammül eden, tüm karşı gelişlere rağmen çocuğunun uyku ve yemek saatlerini atlamayan annelerin ‘Anneler Günü’nü kutluyor. Her biri süper kahraman olan, tüm gün süren bu hengâmenin altından kalkan, başarılı, bakımlı ve yeni nesil teknolojik anneler için platformunda bir araya getirdiği birbirinden farklı ürünlerle n11.com, en güzel ‘Anneler Günü’ hediyesini arayanları bekliyor.

Kraliçelere yakışır hediyeler

Sağlıklı yaşama önem veren annelerin vazgeçemeyeceği, hayata lezzet ve kolaylık katan katı meyve sıkacakları, buharlı pişiriciler, elektronik tavalar, dijital mutfak termometreleri, en güzel kek, börek ve pastaların yardımcısı blenderlar, çalışan annelerin hayatını kolaylaştıran, ütü yapmayı keyifli hale getiren ütüler ve titiz annelerin en büyük yardımcısı süpürgeler, annelere zaman yaratıyor.

Teknolojik annelere yeni nesil ürünler

Teknolojiye hızla adapte olmuş anneler için farklı hediye alternatifleri belirleyen n11.com, akıllı saatle annelerin hayatını kolaylaştırmayı hedeflerken, son model akıllı telefonlar, bluetooth hoparlörlerle de gönülleri fethediyor.

Gezgin ruhlu doğa tutkunu annelere özel

Spor giyimden spor aksesuarlarına kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz n11.com, aktif ve sportif stili benimseyen anneler için de doğru seçim olmaya devam ediyor. Doğal hareket özgürlüğü ve eşsiz konfor sunmak üzere tasarlanan spor kıyafetleri, gezgin ruhlu doğa tutkunu anneleri bekliyor.

Şık ve stil sahibi anneler

n11.com’un binlerce çeşit alternatiften oluşan Moda kategorisi, şık ve stil sahibi anneleri unutmuyor. Ayakkabı ve çanta tutkusuyla bilinen annelerin gönlünü fethedecek birbirinden farklı ürün ve seçeneklerin yanı sıra, kıyafet ve aksesuarlar da o özel günü taçlandırmak için sırada bekliyor.

Kullanışlı ve kalıcı hediyeler

n11.com’un en çok ilgi gören kategorilerinden biri olan Ev ve Yaşam kategorisinde yer alan ev tekstili ve dekorasyon ürünleri, özel, kullanışlı ve kalıcı bir hediye almak isteyenler için hoş bir alternatif oluşturuyor. Renkli kırlentler, farklı tasarım çerçeveler, sayısız ev tekstili ürünleri, özel tasarım dekoratif obje ve aksesuarlar annelerin kalbini fethediyor.